Авторизацiя
 • Реєстрацiя

  Забули пароль?

ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР на продажу товаров
Реєстрація
 • Всi поля обов`язковi для заповнення
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ

Пароль був висланий на Ваш email.
Ласка перевiрте пошту.

ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ЗАМОВЛЕННЯ ЗРАЗКА*
 • *тільки на території України
  • ВСІ поля ОБОВ`ЯЗКОВІ для заповнення
  помилка

  Сталася помилка!
  Будь ласка повторіть Ваші дії

  Заказ оформлений

  Найближчим часом з вами зв`яжеться наш менеджер. Дякуємо за Ваше замовлення.

  Запитання відправлено

  Найближчим часом питання буде опубліковано на сайті

  ЗАПИТАТИ
  авторизацiя
  (0)

  Як правильно обрати розмір підгузників?

  При покупці будь-якого одягу дуже важливо правильно обрати потрібний розмір, інакше навіть найкрасивіша і найзручніша річ здаватиметься невдалою, буде викликати дискомфорт і т.п. Ця аксіома стосується і підгузників (памперсів) для дорослих. Підгузник повинен підходити за розміром. Якщо він буде більший, ніж потрібно, то можливе протікання і дискомфорт при його використанні. Якщо меньший - не застібнеться або буде занадто щільно прилягати до тіла, здавлювати його і натирати. 

  На відміну від одягу, який має загальноприйняту розмірну сітку, строго фіксованого визначення розмірів підгузників для дорослих немає. Кожен виробник використовує свою власну розмірну схему. У зв'язку з цим, перед тим як памперси для дорослих купити, важливо визначити, який розмір ідеально підійде хворому. Для цього, Вам потрібно за допомогою сантиметрової стрічки виміряти обхват живота і стегон. Отримавши 2 результати, оберіть найбільше значення (в см) і, виходячи з нього, підбирайте необхідний розмір підгузників для дорослих MyCo. 

  Розміри підгузників для дорослих MyCo 

  У таблиці нижче наведені розміри продукції MyCo виходячи з обхвату живота та / або стегон: 

  Розмір Обхват живота-стегон (см)
  S 64-89
  M 76-114
  L 89-127
  XL 102-152
   

  Як виміряти обхват живота і стегон? 
   

  Варіант 1. Тим, хто може стояти 


  Якщо Ви проводите вимірювання стоячи, то необхідно взяти сантиметрову стрічку і визначити обхват живота в самій виступаючий точці, а також обхват стегон. З двох отриманих значень виберіть найбільше, зіставте його з таблицею наведеною вище - і Ви отримаєте необхідний розмір памперсу для дорослих (S, M, L або XL). 


  Варіант 2. Лежачим хворим (якщо є можливість його перевернути) 

  Як і при зміні підгузника дорослому, Вам потрібно перевернути людину на бік, підкласти під неї сантиметрову стрічку і виміряти обхват живота і стегон. Далі, з двох отриманих значень оберіть найбільше (але в жодному разі не для сумуйте їх) і зіставивши з таблицею, обрати той, що підходить найбільше. 
  Щоб допомогти Вам розібратися у виборі розміру памперсів для дорослих, ми на прикладі продемонструємо, як це зробити. В першу чергу, за допомогою сантиметрової стрічки вимірюємо обхват живота і стегон (див. на картинці).

  Отримуємо, наприклад, обхват живота -72 см, стегон-78 см. Обхват стегон більший, отже, обхват живота не беремо до уваги зовсім, а підгузки для дорослих обираємо на підставі виміру обхвату стегон. Дивимося в табличку нижче:

  Ми бачимо, що обхвату 78 см відповідає 2 розміри підгузників для дорослих - S і M. Як правило, в такій ситуації краще обирати більший розмір. 

  Варіант 3. Тим, хто може сидіти і / або лежати (якщо немає можливості перевертати хворого)

  Іншим варіантом виміру людини, яка не може стояти, може бути такий: виміряти відстань від однієї тазової кістки до іншої, помножити на 2 і додати 5. Наприклад, якщо відстань від однієї тазової кістки до іншої складає 45 см, то виходить, що 45 * 2 + 5 = 95 см. Таким чином, обхват стегон становить 95 см. Дивимося в табличку і бачимо, що обхвату 95 см відповідають розміри M і L. Далі, обираємо найбільш зручний розмір підгузника для дорослих. Ось і вся нескладна математика! 

  Здоров'я Вам і Вашим близьким!