Авторизацiя
 • Реєстрацiя

  Забули пароль?

ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР на продажу товаров
Реєстрація
 • Всi поля обов`язковi для заповнення
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ

Пароль був висланий на Ваш email.
Ласка перевiрте пошту.

ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ЗАМОВЛЕННЯ ЗРАЗКА*
 • *тільки на території України
  • ВСІ поля ОБОВ`ЯЗКОВІ для заповнення
  помилка

  Сталася помилка!
  Будь ласка повторіть Ваші дії

  Заказ оформлений

  Найближчим часом з вами зв`яжеться наш менеджер. Дякуємо за Ваше замовлення.

  Запитання відправлено

  Найближчим часом питання буде опубліковано на сайті

  ЗАПИТАТИ
  авторизацiя
  (0)

  Памперси для дорослих і гігієнічна косметика (крема та присипки)

  Памперси для дорослих і гігієнічна косметика (крема та присипки)

  У хворих, які користуються памперсами для дорослих та їхніх близьких часто виникає питання: "які памперси краще?", "чи потрібно користуватися гігієнічними засобами при використанні підгузників для дорослих"? .. 

  По-перше, при використанні підгузків дуже важливо правильно підібрать розміри памперсів для дорослих. Слід навчитися правильно надягати підгузок на дорослу людину. Памперс повинен досить щільно облягати тіло хворого, але в жодному разі не здавлювати і не натирати. Детальніше про те, як правильно підібрати розмір підгузника на дорослого і про способи одягання дорослих памперсів читайте в наших спеціальних рубриках. 

  По-друге, дуже важливо дотримуватися інтимної гігієни. Для цього необхідно щоденно обмивати або хоча б протирати шкіру пацієнта з використанням рН-нейтральних засобів по догляду за шкірою. Більш докладно ми описували даний процес у спеціальній статті

  По-третє, хороші підгузки для дорослих повинні бути дихаючими. Тобто, спеціальний матеріал забезпечує вільну циркуляцію повітря, сприяє випаровуванню вологи, забезпечує дихання шкіри пацієнта і запобігає появі подразнень і опрілостей на шкірі. Тому, якщо у хворого тип шкіри ближче до нормальної, використання присипок і кремів не є обов'язковим. 

  Якщо шкіра пацієнта чутлива, то можливе використання спеціальних присипок або кремів. Зазвичай, подразнення буває декількох основних типів: 

  • сухе (на шкірі з'являється лущення, а потім і мікротрещінкі); 
  • вологе (підтікає сукровиця). Це гнійне запалення. 

  Присипки використовуються з метою адсорбірбаціі з шкіри зайвої вологи і зменьшення так званого "парникового ефекту". Тобто, присипка добре підходить для підсушування шкіри. Крем, в свою чергу, створює на шкірі захисний бар'єр, заспокоює, живить і зволожує її. Врахуйте, що наносити крем потрібно тонким шаром і дати йому всмоктатися, інакше замість заспокоючого ефекту ви отримаєте додаткове подразнення шкіри. 

  Таким чином, обираючи засоби по догляду за шкірою слід керуватися правилом: суху шкіру зм'якшуємо, а вологу- підсушуємо. 

  Не слід одночасно використовувати крем і присипку- через це на шкірі утворюються катишки, які можуть  натирати її.

  Здоров'я вам і вашим близьким! А ми вам у цьому допоможемо!