Авторизацiя
 • Реєстрацiя

  Забули пароль?

ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР на продажу товаров
Реєстрація
 • Всi поля обов`язковi для заповнення
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ

Пароль був висланий на Ваш email.
Ласка перевiрте пошту.

ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ЗАМОВЛЕННЯ ЗРАЗКА*
 • *тільки на території України
  • ВСІ поля ОБОВ`ЯЗКОВІ для заповнення
  помилка

  Сталася помилка!
  Будь ласка повторіть Ваші дії

  Заказ оформлений

  Найближчим часом з вами зв`яжеться наш менеджер. Дякуємо за Ваше замовлення.

  Запитання відправлено

  Найближчим часом питання буде опубліковано на сайті

  ЗАПИТАТИ
  авторизацiя
  (0)

  Критерії вибору підгузників (памперсів) для лежачих хворих

  Критерії вибору підгузників (памперсів) для лежачих хворих

  Необхідність постійно подавати судно або «тягти» хворого в туалет виснажує близьких, викликає величезний дискомфорт і навіть роздратування. Але, при цьому, мало хто замислюється про те, які фізичні та моральні страждання через власну безпорадность відчуває сам хворий. 

  Ще 20 років тому про підгузники для дорослих в нашій країні ніхто і не чув. На сьогодні вони стали справжнім порятунком для хворих та їх близьких. Тепер дорослі памперси для дорослих можна вільно купити в Україні. Завдяки досить великій кількості виробників, ціна на підгузники для дорослих стала доступною. Крім того, перевагою дорослих підгузників є те, що на сухій і чистій шкірі не утворюється опрілість, а це, в свою чергу, захищає хворого від появи таких додаткових проблем зі здоров'ям як пролежні, висип і т.д. 

  На сьогоднішній день на ринку є великий вибір памперсів для дорослих. Близьким, які доглядають за лежачими хворими важливо знати, як правильно підібрати підгузники на дорослих людей. Існує кілька основних критеріїв: 

  • Тип (види) підгузників. Вони бувають 3-х видів: відкриті, напіввідкриті, закриті та вбираючі трусики. Найбільш надійними і комфортними у використанні є класичні закриті підгузники на застібках-липучках. Саме вони найбільше підходять лежачим хворим через високий ступень надійності. Відкриті та напіввідкриті моделі підгузників добре підходять дуже худим і дуже повним людям, незалежно від ступеня їх мобільності. Єдине що не рекомендується використовувати для лежачих хворих - це вбираючі трусики, оскільки вони не розраховані на середню і важку ступінь нетримання сечі (що характерно для лежачих хворих) і їх складно надягати і знімати з малорухливої людини. 
  • Матеріал підгузника. Підгузник складається з внутрішнього та зовнішнього шару. Внутрішній шар практично всіх сучасних памперсів однаковий. Основна відмінність йде в зовнішньому шарі. Він може бути «дихаючим», що є кращим, оскільки перешкоджає утворенню опрілостей і «не дихаючим», що складається з клейончатого матеріалу. Також, купуючи підгузки для дорослої людини, звертайте увагу на наявність / відсутність латексу, оскільки він може викликати алергічні реакції; 
  • Ступінь поглинання підгузника для дорослих. Ряд виробників розподіляють підгузники на «денні» і «нічні», маючи на увазі, що денні розраховані на менший обсяг поглинання рідини, але вони зручніші. «Нічні» підгузники розраховані на більший обсяг поглинання, але вони набагато більш громіздкі і не зручні у використанні. Сьогодні, останньою тенденцією серед підгузників стали підгузники для дорослих з підвищеним поглинанням. Вони універсальні, надійні і однаково зручні у використанні як вдень, так і вночі. 
  • Розмір підгузника (памперса). Підгузники завжди слід купувати правильного розміру: ні більше, ні менше. Якщо у рідних немає можливості часто міняти памперс хворому, то краще вибирати підгузник потрібного розміру з підвищеним ступенем поглинання. Не рекомендується, заради більшого ступеня вбирання купувати підгузники більшого розміру, ніж потрібно, оскільки це може привести до дискомфорта і протікання. Більш докладно про те, як правильно підібрати розмір підгузника ви знайде тут
  • Правильна фіксація. Сучасні памперси з обох сторін обладнані зручними і надійними застібками-липучками. Краще вибирати підгузник для дорослих з застібками багаторазового використання, оскільки у Вас може не вийти з першого разу (а особливо за відсутності великого досвіду в даному питанні) одягти його так, щоб він ідеально підійшов. 

  Крім правильного вибору розміру і фіксації необхідно навчитися правильно одягати підгузник (памперс) дорослій людині
  Таким чином, ми бачимо, що підгузники для дорослих здатні значно полегшити життя, як самому хворому, так і всім тим, хто йому допомагає. Найголовнішим тут є правильний вибір підгузників для дорослих. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезний вибір підгузників для дорослих, які можна купити в Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні, Києві, Львові, Тернополі, Вінниці, Полтаві, Чернівцях та багатьох інших містах України.