Авторизацiя
 • Реєстрацiя

  Забули пароль?

ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР на продажу товаров
Реєстрація
 • Всi поля обов`язковi для заповнення
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ

Пароль був висланий на Ваш email.
Ласка перевiрте пошту.

ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ЗАМОВЛЕННЯ ЗРАЗКА*
 • *тільки на території України
  • ВСІ поля ОБОВ`ЯЗКОВІ для заповнення
  помилка

  Сталася помилка!
  Будь ласка повторіть Ваші дії

  Заказ оформлений

  Найближчим часом з вами зв`яжеться наш менеджер. Дякуємо за Ваше замовлення.

  Запитання відправлено

  Найближчим часом питання буде опубліковано на сайті

  ЗАПИТАТИ
  авторизацiя
  (0)

  Підгузники для дорослих і інтимна гігієна лежачих хворих

  Підгузники для дорослих і інтимна гігієна лежачих хворих

  Велику роль у догляді за лежачими хворими відіграє гігієна. Сухість і чистота важливі не тільки для фізичного комфорту хворого, але і не менш значущі для його психологічного стану. У нашій статті ми розповімо, як максимально зручно і комфортно надавати допомогу хворому в інтимній гігієні. 

  Опинитися прикутим до ліжка - жахливо і для самого хворого, і для його близьких. Полегшити страждання малорухливої людини, подарувати їй сухість і відчуття чистоти можуть підгузники для дорослих. Особливо важко хворим, які розуміє свою безпорадність. 

  Взагалі, близькі можуть зіткнутися з декількома психологічними реакціями хворого на своє безпорадне становище. Можливо глибоке збентеження і переживання свого стану або ж (з причини віку, захворювання і т.п.) - байдужість до навколишньої дійсності. Найголовніше для родичів в першому випадку - зуміти донести хворому, що нічого страшного і соромітного немає в тому, щоб прийняти допомогу від близьких. 

  Взагалі, питання інтимної гігієни дуже делікатні і вирішувати їх необхідно теж дуже тактовно, щоб не бентежити зайвий раз хворого. 

  В першу чергу, потрібно потурбуватися про те, щоб в кімнаті в якій відбувається купання / обмивання не було нікого зі сторонніх. 

  Особливо важливим у питаннях гігієни лежачих хворих є сухість і чистота хворого протягом всієї хвороби. Це сприятиме не лише фізичному і психологічному комфорту самого хворого, але і його близьких. В цьому дуже допоможуть підгузники, або як їх ще називають, памперси для дорослих. Про критерії вибору підгузників для лежачих хворих, а также про тем, як правильно підібрать розмір підгузника, ви можете прочитати на нашому сайті. Правильно підібраний підгузник буде ефективно захищати шкіру хворого від роздратування, опрілостей, допоможе уникнути неприємного запаху, виникнення пролежнів. 

  Правильно підібравши підгузник, визначивши необхідний розмір і навчившись як правильно одягати памперс на дорослого  потрібно ще слідкувати за індикатором наповнення, розташованому безпосередньо на підгузку. Міняти памперси слід відповідно до індикатора наповнення. За результатами проведених тест-досліджень, для більшого комфорту хворого і його близьких ми рекомендуємо використовувати підгузники для дорослих MyCo з підвищеним поглинанням. Вони ідеальні як у денний, так і в нічний час. Їх не потрібно, на відміну від інших підгузників, часто змінювати, зручно одягати і завдяки цьому вони економлять Ваші сили і гроші. 

  Мити хворого бажано після спорожнення сечового міхура. Температура повітря в кімнаті повинна бути комфортною для хворого, щоб він не прохолов (23-25ºС). Температура води для купанія- близько 37-40 ºС. 

  Перед зміною підгузників бажано обмити або обтерти хворого. Для цього рекомендується використовувати крем-гель з нейтральним рівнем кислотності або спеціальні вологі серветки для інтимної гігієни. Головне не пересушувати шкіру хворого. 
  Пам'ятайте: із віком шкіра стоншується і стає чутливою, а мило може порушувати захисний ліпідний шар на шкірі, пересушувати слизових оболонок і бути причиною неприємного свербіння і подразнення. 
  Для того, щоб обмити пацієнта, застеліть ліжко клейонкою, а зверху покладіть спеціальну вбираючу пелюшку. Замість мочалки можна використовувати рукавичку для миття. Для початку змочіть мочалку або миючу рукавичку у воді, видавьте трохи миючого засобу і легкими круговими рухами нанесіть на тіло хворого. Миття розпочинають зверху вниз, спереду - назад (це дуже добре знають батьки маленьких діток). Для зручності підмивання, під область таза підставте спеціальне судно. Миття починають спереду. Далі, потрібно акуратно перевернути хворого (можна на бік) і обмити ззаду. В останню чергу слід очистити задній прохід і змастити спеціальним кремом. 

  Здоров'я Вам і Вашим близьким! А ми Вам в цьому допоможемо!