Авторизацiя
 • Реєстрацiя

  Забули пароль?

ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР на продажу товаров
Реєстрація
 • Всi поля обов`язковi для заповнення
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ

Пароль був висланий на Ваш email.
Ласка перевiрте пошту.

ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ЗАМОВЛЕННЯ ЗРАЗКА*
 • *тільки на території України
  • ВСІ поля ОБОВ`ЯЗКОВІ для заповнення
  помилка

  Сталася помилка!
  Будь ласка повторіть Ваші дії

  Заказ оформлений

  Найближчим часом з вами зв`яжеться наш менеджер. Дякуємо за Ваше замовлення.

  Запитання відправлено

  Найближчим часом питання буде опубліковано на сайті

  ЗАПИТАТИ
  авторизацiя
  (0)

  MyCo - Моя Упевненість в КОмфорті

  ТМ MyCo (My Confidence in My Comfort) створена спеціально для допомоги всім людям, які так чи інакше, зіткнулися з проблемою нетримання. Використовуючи новітні наукові розробки, MyCo забезпечує їх усією лінійкою абсорбуючих гігієнічних та косметичних засобів по догляду за шкірою. Ознайомитися з усім асортиментом гігієнічної продукції MyCo ви можете тут. Також на нашому сайті ви знайдете підказку, як вибрати гігієнічну продукцію при нетриманні.

  Незважаючи на наявність великого вибору найрізноманітніших гігієнічних абсорбуючих виробів, найпопулярнішими на сьогоднішній день залишаються підгузники для дорослих. Вони є незамінними при середньому та важкому ступенях нетримання.

  Своєю появою підгузники для дорослих зобов'язані аналогічним дитячим одноразовим підгузкам. Як відомо, лінь-двигун прогресу. Коли відомому американському вченому Віктору Міллзу набридло постійно зміювати пелюшки і переодягати своїх трьох онуків, він створив сучасні підгузники, без яких сьогодні навряд чи обходиться хоч одна молода матуся. Надалі ідея дитячих памперсів трансформувалася в підгузники для дорослих, оскільки догляд за хворими з середніми і важкими ступенями нетримання набував все більшої актуальності. 

  Високі технології, використовувані у виробництві підгузників для дорослих MyCo, в поєднанні зі строгим контролем якості створюють максимальний комфорт у застосуванні даного предмета гігієни. При правильному використанні практично виключено сповзання підгузника, виникнення протікання, поява подразення і т.д. Для цього, звичайно, підгузники для дорослих повинні бути високотехнологічними, якісними та зручними - таким як підгузники для дорослих MyCo. Завдяки підвищенному рівню всмоктування вони універсальні, дуже економні у використанні і ідеально зручні, як у денний, так і в нічний час. За рахунок більшого рівня всмоктування підгузника вистачає на більший час. Дихаючі памперси для дорослих MyCo мають спеціальну анатомічну форму і багаторазові застібки, що робить їх використання максимально надійним та зручним. А індикатор наповнення повідомляє вам, коли памперси потрібно замінити. Як правильно підібрати підгузники для дорослих, дізнайтеся з наших публікацій. Купити підгузники для дорослих MyCo тепер можна в інтернет-магазині.