Авторизацiя
 • Реєстрацiя

  Забули пароль?

ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР на продажу товаров
Реєстрація
 • Всi поля обов`язковi для заповнення
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ

Пароль був висланий на Ваш email.
Ласка перевiрте пошту.

ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ЗАМОВЛЕННЯ ЗРАЗКА*
 • *тільки на території України
  • ВСІ поля ОБОВ`ЯЗКОВІ для заповнення
  помилка

  Сталася помилка!
  Будь ласка повторіть Ваші дії

  Заказ оформлений

  Найближчим часом з вами зв`яжеться наш менеджер. Дякуємо за Ваше замовлення.

  Запитання відправлено

  Найближчим часом питання буде опубліковано на сайті

  ЗАПИТАТИ
  авторизацiя
  (0)

  Підгузники для дорослих в пологовий будинок: потрібні чи ні?

  Підгузники для дорослих в пологовий будинок: потрібні чи ні?

  Не секрет, що напередодні і відразу після пологів молодим матусям необхідні великі прокладки або підгузники для дорослих. Про це заздалегідь попереджають лікарі і жінки на форумах.

  До речі, ви знаєте, що більшість молодих матусь (близько 70%) радять брати на час переймів і післяпологовий період саме памперси для дорослих? Чому так? Давайте розбиратися разом. 

  По-перше, у передпологовий період, коли відходять води і йдуть перейми, води можуть відходити не відразу, а поступово. Прокладок може  не вистачити та й постійно бігати і змінювати їх не найкраща розвага для майбутньої мами (у неї й інших справ достатньо smiley). 

  По-друге, після пологів у жінок може бути легка кровотеча (що перебувати в межах норма - про більш серйозному ми зараз не говоримо) або просто велика кількість виділень, а міняти нескінченно прокладки сил, ясна річ, немає ... 

  По-третє, якщо мав місце кесарів розтин, необхідні саме дорослі підгузники, а не прокладки, оскільки звичайна білизна може натирати післяопераційний шов, викликати больові відчуття, сприяти занесенню інфекції в організм. Після пологів жінка втомлена, ослаблена - навіщо їй додавати зайві муки? 

  По-четверте, використання одноразових підгузників для дорослих дуже зручно, хоча б тому що їх, на відміну від звичайних трусиків з прокладками, не потрібно прати. 

  Вибір за Вами! 

  Здоров'я вам і вашому малюку!