Авторизацiя
 • Реєстрацiя

  Забули пароль?

ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР на продажу товаров
Реєстрація
 • Всi поля обов`язковi для заповнення
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ

Пароль був висланий на Ваш email.
Ласка перевiрте пошту.

ВIДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ
ЗАМОВЛЕННЯ ЗРАЗКА*
 • *тільки на території України
  • ВСІ поля ОБОВ`ЯЗКОВІ для заповнення
  помилка

  Сталася помилка!
  Будь ласка повторіть Ваші дії

  Заказ оформлений

  Найближчим часом з вами зв`яжеться наш менеджер. Дякуємо за Ваше замовлення.

  Запитання відправлено

  Найближчим часом питання буде опубліковано на сайті

  ЗАПИТАТИ
  авторизацiя
  (0)

  Що краще: підгузники або поглинаючі пелюшки?

  Що краще: підгузники або поглинаючі пелюшки?

  Напевно, багато хто стикаючись із необхідністю догляду за маленькими дітками, лежачими або малорухомими хворими задавалися питанням: "Навіщо потрібні поглинаючі пелюшки, коли є підгузники?" або "Що вибрати: підгузники або поглинаючі пелюшки?". У статті ми постараємося відповісти на всі ці питання.

  Давайте для початку визначимося, коли потрібні підгузники (дитячі або для дорослих), а коли поглинаючі пелюшки.

  Отже, підгузники необхідні у випадках:

  1. Догляду за лежачою людиною (великою або маленькою smiley), яка не може в силу різних причин (хвороби або маленького віку) самостійно вставати для справляння природних потреб.
  2. Для "виходу у світ" (в гості, на прогулянку і т.п.), коли людина не може в достатній мірі контролювати свої природні потреби або є ризик "не добігти" до туалету.
  3. У дорослого хворого спостерігається нетримання сечі середнього та тяжкого ступенів тяжкості. (У такому випадку, використовувати підгузники для дорослих слід не тільки в нічний, але також і в денний час).

  Ніби як список досить широкий, проте бувають випадки, коли підгузників може виявитися недостатньо або ж їх взагалі неможливо застосовувати. Так, наприклад:

  1. Підгузники для дорослих неможливо застосовувати при здійсненні гігієнічних процедур у лежачих хворих, щоб не намочити водою ліжко.
  2. Якщо раптом ви не встежити за підгузником і він протече, то ліжко виявиться мокрим без використання додаткової абсорбуючій продукції.

   Поглинаючі пелюшки необхідні у випадках:

  1. При використанні підгузника не можна виключати випадки протікання. У такому разі, від додаткового прання і прибирання вас врятують поглинаючі простирадла. Радимо використовувати їх спільно з підгузками.
  2. У випадку, коли ви здійснюєте миття лежачої людини, великим помічником можуть стати саме поглинаючі пелюшки. Перед початком гігієнічних процедур застеліть ліжко всмоктуючою пелюшкою, щоб не намочити її. Детальніше про інтимну гігієну лежачих хворих ми писали в одній з наших попередніх публікацій.
  3. Відмінно підходять для догляду за домашніми тваринами.
  4. Незамінні при догляді за маленькими дітками. Наприклад, абсолютна більшість батьків вважають за краще давати своїм чадам "відпочити" від підгузника, залишаючи дитину лежати, повзати або бігати голяка. Для того, щоб "неприємність" не трапилася на ваш улюблений килим або ліжко, дуже допоможуть поглинаючі пелюшки.

  Вибір за Вами.

  Будьте здорові! А ми вам у цьому допоможемо!